رویدادها


روابط عمومی هتل پارسیان استقلال به مناسبت فرارسیدن روز 31 اردیبهشت ماه که روز اهدای عضو، اهدای زندگی نامگذاری گردیده است، همکاران و عموم مردم محترم را برای دریافت کارت اهدای عضو دعوت مینماید تا برای دریافت کارت اهدای عضو اقدام نمایند تا با رضایت اهدای ارگان های افراد مرگ مغزی به جای خاکسپاری آنها، جانی دوباره به بیماران نیازمند به پیوند بخشند".
١٣:٢٥ - يکشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠
روز ارتباطات و روابط عمومی
پيام روابط عمومي هتل پارسیان استقلال به مناسبت 27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی
١٢:٠٥ - چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت، حضرت قائم آل محمد(عج)، مراسم جشن باشکوهی روز پنج شنبه مورخ 96/2/21از ساعت 7:30-9:30 با حضور مدیران وپرسنل هتل ،اعضای هیئت مدیره و نیز میهمانان مدعو در سالن دریای نور برگزار گردید.
١٥:١٨ - پنج شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل بین المللی پارسیان استقلال مراسم جشن روز کارگر در روز سه شنبه مورخه96/02/12 باشکوه هرچه تمام تر در سالن دریای نور هتل با حضور مدیر عامل، مدیران میانی، کارکنان و کارگران برگزار گردید.
١٤:١٠ - چهارشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

سلام بر مبعث، پیام خیزش انسان، از خاک تا افلاک ، سلام بر مبعث، انفجار نور و ظهور همه ارزش‏ها در صحنه حیات بشریت.
١١:٣٩ - چهارشنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

برپایی نمایشگاه دست بافته های اصیل ایرانی در هتل پارسیان استقلال
١٤:٠٦ - دوشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

هتل پارسیان استقلال میزبان میهمانان سیزدهمین کنفرانس صنعت پتروشیمی ایران
١٢:٠٦ - دوشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

هتل پارسیان استقلال میزبان میهمانان خود در
٠٩:٢٢ - پنج شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

همزمان با فرارسیدن بهار و سال جدید با تدابیر و اقدامات انجام شده ، مدیریت و کارکنان هتل پارسیان استقلال تلاش نمود تا با ایجاد محیطی آرام ، شاد و خاطره انگیز آسایش را برای میهمانان هتل و نیز اعضائ خانواده های حاضر فراهم نماید و این امر با تمام تلاش و کوشش کارکنان در ایجاد و خلق لحظات به یاد ماندنی برای میهمانان و جلب رضایت آنان محقق گردید.
٠٩:٠٥ - چهارشنبه ١٦ فروردين ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

ه گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال نمایشگاه خوشنویسی متشکل ازآثار استاد سید مهدی دریاباری مدیر سابق اجرایی و استاد انجمن خوشنویسان ایران ، به مدت ده روز از تاریخ چهاردهم اسفند ماه سال جاری در محل لابی هتل استقلال برای بازدید عموم و علاقمندان دایر میباشد .
٠٩:١٥ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

هتل پارسیان استقلال طی برپایی برنامه های مختلفی همچون برپایی جشن پیروزی انقلاب در سالن دریای نور، تزئین محوطه هتل ، برپایی نمایشگاه انقلاب در راهروی پرسنلی ، حضور در مرقد شهدا و نیز برپایی ایستگاه پذیرایی صلواتی در مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن ماه ، ایام الله دهه فجر را گرامی داشتند .
٠١:٥٠ - يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به دنبال برگزار ی و گرامیداشت روز ملی نان در پائیز 95 و نیز پاسخ گوئی به ذائقه های متفاوت و گوناگون میهمانان شرکت هتلهای بین المللی پارسیان اقدام به برگزاری مسابقه نان در سطح هتلهای گروه پارسیان شهر تهران در روز یکشنبه مورخه 10/11/95 در سالن یاس هتل استقلال نمود.
١١:٥٢ - دوشنبه ١١ بهمن ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

هتل بین المللی پارسیان استقلال با در اختیار داشتن سالن ها و تالارهای متعدد برای سلیقه های متفاوت مفتخر است که میزبان صور گوناگونی از ضیافتهای سازمان ها ، ادارات و نهادها می باشد.
٠٨:٠٥ - شنبه ٩ بهمن ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

بزرگترین رویداد حمل و نقل و لجستیک خاور میانه برای اولین بار در ایران و در هتل پارسیان استقلال
١٦:٠٤ - سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

حضور نمایندگان هتل پارسیان استقلال در ایستگاه آتش نشانی شماره 88 تهران برای اظهار همدردی با بازماندگان و جامعه آتش نشانان در آتش سوزی پلاسکو
١٤:١٥ - دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>