چاپ        ارسال به دوست

برپایی جلسه پایانی سال 1396 مدیر عامل هتل با مدیران میانی و سرپرستان هتل پارسیان استقلال

بعد از ظهر روز دوشنبه مورخ 28/12/1396 جلسه پایانی مدیر عامل با مدیر ان میانی هتل در دفتر مدیر یت و همچنین در روز 29/12/96 در سالن یاس  با کلیه روسا و سرپرستان واحدها برگزار گردید.

در این جلسات آقای صالحی مدیر عامل هتل ، ضمن تشکر از زحمات تک تک مدیران درسال 96 برای بهبود عملکرد هتل ، اظهار داشتند که نتایج حاصله و رسیدن به بودجه مصوب ممکن نمیشد مگر به همت شما مدیران و تک تک کارکنان هتل که از همگی تقدیر و تشکر میکنم و امیدوارم سال پیش رو با همتی فراگیر و همگانی به موفقیت های بیشتر نایل شویم .

همچنین ایشان با اشاره به جدیت برنامه بازسازی برج غربی به این موضوع اشاره نمودند که کارکنان به هیچ وجه نباید دغدغه و نگرانی بابت ایجاد وقفه یا مشکل کار خود داشته باشند و قرار نیست که با انجام بازسازی کسی از کار کنار گذاشته شود و برای خدمت همگان فضای مناسب کاری وجود دارد.

در این جلسه مدیران نیز تک به تک ضمن عرض تبریک سال پیش رو و آرزوی سلامت و بهروزی و توفیق همکاران و هتل بزرگ پارسیان استقلال ، نقطه نظرات خود را در خصوص امور و برنامه ها و پیشنهادات خود برای سال جدید را ارائه نمودند.

 در همین راستا آقای صالحی جلسه مشابهی در روز 29/12/96 با کلیه سرپرستان و روسای واحدهای مختلف داشتند و در پایان نیز با اهدا پاداش از آنان قدر دانی نمودند.دانلود فايل : IMG_3657.JPG ( 3167KB )


١٨:٥٣ - دوشنبه ٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٣٦٥٤    /    تعداد نمایش : ١٦٣٥