چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم تحویل سال 1397 خورشیدی در هتل پارسیان استقلال

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال به مناسبت شروع سال 1397 مراسم تحویل سال در عصر روز 29 اسفند ماه 1396 در محل لابی هتل با حضور میهمانان برگزار شد.

ساعتی مانده به تحویل سال میهمانان به دور سفره هفت سین هتل گرد آمدند و با شور و اشتیاق منتظر ورود به سال جدید شدند .

در این میان حال کودکان و فرزندان میهمانان هتل و حالت های معصوم و شاد آنان ، برای هر بیننده ای جذاب بود  و تماشایی و ناخود آگاه نگاه ها را به خود جلب میکرد .

در ابتدا ملک مدیر روابط عمومی هتل  به نمایندگی از مدیر عامل و کلیه مدیران و کارکنان هتل ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به میهمانان از اینکه میهمانان هتل پارسیان استقلال را برای اقامت انتخاب نمودند تشکر کرده و برای آنان آرزوی اقامتی خوش و سالی پر از برکت ، سلامت و اتفاقات خوب نمود.

در ابتدا به تمامی کودکان حاضر در مراسم که هر کدام از یکی از شهرهای مختلف ایران و یا دیگر کشور ها  آمده بودند آب نبات های  مخصوص پارسیان اهدا شد که بسیار مورد استقبلال آنان قرار گرفت . بسته بندی بسیار شکیل ، طعم خوب با ویژه گیهای استفاده از رنگها و طعم دهنده های گیاهی و دست ساز بودن این آب نبات ها از نکاتی بود که برای والدین نیز جالب توجه بود.

از کودکان خواسته شد که پشت میکروفن قرار گرفته و  شعر ها و آرزوهای خود را برای دیگران نیز بخوانند و بگویند که ضمن اجرای آن همه شاهد خلق لحظات شاد مملو از صمیمیت های کودکانه شدند که مورد تشویق حضار قرار می گرفت. 

با نزدیک شدن به دقایق تحویل سال از بزرگتر های حاضر خواسته شد که دعا ، آرزو و یا مطلب خاصی دارند با دیگر حاضرین به اشتراک بگذارند و با بیان آنها به غنای این لحظات روحانی بیافزایند و به دلیل جضور کثرت اقوام از شهرهای مختلف تعدادی از آنها با زبان ، لهجه و گویش خود سال نو را تبریک گفته و برای همگان آرزوهای خوب و سالی پر بار و خیر آرزو نمودند. یک دقیقه قبل از تحویل سال از همگان خواسته شد سکوت نمایند و در دل ضمن راز و نیاز با خدای خود برای کشور عزیزمان ایران ،خود و خانواده  و تمامی عزیزانشان دعای خیر کنند  که این لحظات سرشار از انرژی مثبت و دوستی و مودت بود. بعداز شنیدن صدای توپ تحویل سال 1397 میهمانان این نو شدن را به هم تبریک گفته و سپس برای پذیرایی به سمت دیگر لابی هدایت شدند که آنجا با کیک مخصوص تحویل سال و نوشیدنی و چای پذیرایی شدند .

برنامه در خلال پذیرایی از میهمانان در لابی ادامه داشت و ملک با حضور در سر میز میهمانان و تقدیم میکروفن  از آنان خواست که با بیان احساس خود ، خواندن قطعه شعری و یا ...  دیگر میهمانان را بهره مند سازند که این گفتگوها نیز لطف خود را داشت و در کل برنامه جوایز کارتهای هدیه استفاده از خدمات هتلهای پارسیان به سه نفر از  میهمانان که بهترین دعا و مطلب را ارائه نمودند تعلق گرفت که شامل دو نفر بزرگسال و یک کودکی که دعای فوق العاده زیبایی را به صورت شعر قرائت نمود ، گردید.

با امید به این که سال پیش رو سالی توام با خیر و برکت برای تک تک مردم نجیب ایران زمین باشد و آرزوی سلامت و بهروزی برای مردان و زنان و کودکانمان.

 

 

اهداء جوایز به قید قرعه به میهمانان مقیم به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر

٢٠:٠٨ - دوشنبه ٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٣٦٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٣٨