چاپ        ارسال به دوست

حضور جناب آقای شیخ طاهری مدیر عامل جدید شرکت سیاحتی و حمل و نقل پارسیان در هتل پارسیان استقلال

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال ،درروز چهارشنبه 31 مرداد ماه 1397 مصا دف با روز عید مبارک قربان  جناب آقای شیخ طاهری مدیر عامل جدید شرکت سیاحتی و حمل و نقل پارسیان  در اولین بازدید خود که پس از چند روز از انتصاب ایشان در سمت جدید میباشد، به همراه آقایان ابوطالبی مدیر عامل و یحیی معاون مالی و برنامه ریزی شرکت هتلهای پارسیان در هتل پارسیان استقلال حاضر شدند.

در این بازدید ابتدا ایشان و هیئت همراه  توسط  آقای صالحی مدیر عامل هتل و مدیران میانی مورد استقبال قرار گرفتند و سپس طی نشستی یک ساعته در میتینگ روم زمرد ، مدیر عامل هتل توضیحاتی در مورد تاریخچه و معرفی هتل و نیز عملکرد  4 ماهه هتل پارسیان استقلال و مقایسه آن نسبت به سال پیش ارائه نمود و همچنین در خصوص اقدامات اجرایی هتل در شرایط خاص کنونی اشاره نمود .

در ادامه ضمن معرفی مدیران میانی به مدیر عامل جدید هلدینگ ایشان نقطه نظرات مدیران را جویا شدند و علاوه بر توجه به استاندارد سازی فیزیک و ساختار هتلها ، تاکید ویژه به برخورد و رفتار کارکنان با میهمانان نمودند و آن را بسیار با اهمیت در ارائه سرویس و خدمات مهم برشمردند و توجه به آموزش های رفتاری کارکنان را از اصول کار هتلها قلمداد کردند.

در ادامه ایشان از نزدیک از بخشهای مختلف هتل ، بک آفیس ، سالن ها ، آشپزخانه ،طبقات و اتاق های برج غربی و شرقی هتل بازدید نمودند .

روابط عمومی هتل نیز ضمن عرض خیر مقدم و تبریک روز عید مبارک قربان ، حضور ایشان و مدیران محترم شرکت هتلها،این حضور را در عید سعید قربان  به هتل پارسیان استقلال مبارک دانسته و از خداوند متعال  خواستار موفقیت و عزت و سربلندی برای مدیران محترم در ارائه هر چه بهتر خدمات در هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل و نیز زنجیره هتلهای پارسیان شد.

 

\

 

 

 


٠٨:٥١ - پنج شنبه ١ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٣٨٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٦٥