چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم تقدیر از 159 کشاورز نمونه از سراسر کشور در هتل پارسیان استقلال

به گزارش روابط عمومی،  هتل پارسیان استقلال میزبان میهمانان  سی و سومین  آئین تجلیل از  نمونه های ملی بخش کشاورز از روز دوشنبه مورخ 10/10/1397 لغایت 12/10/1397 است .

 

 

برگزاری کارگروه ها و نشست های تخصصی در حوزه های مختلف کشاورزی با حضور معاونان وزیر و مدیران کل کشاورزی استان ها در سالن های دریای نور ، نوفل لوشاتو و  نیز مصاحبه های تلویزیونی انجام گردید که طی آن مدعوین به تبادل نظر پرداخته و نیز جلسات پرسش و پاسخ دایر بود.

همچنین طی این نشست ها از 159 کشاورز نمونه کشور  توسط معاونین وزیر و مدیران استان ها تقدیر و تجلیل بعمل آمد و تندیس کشاورز نمونه سال 1397 به آنان تقدیم شد.

این معرفی‌ها و تقدیر از کشاورزان، ضمن اینکه آنها را در ادامه راه مصمم می‌کند، باعث می‌شود سایر فعالان بخش کشاورزی هم آنها را به عنوان نمونه و الگوی کار خودشان قلم‌داد کرده و عملکرد تولیدات بخش کشاورزی افزوده شود.

کشاورزان نمونه در بخش زراعت،‌ باغبانی، دامداری و دامپروری، عشایر، جنگل ، مرتع، تولید کنندگان طیور و دام معرفی می‌شوند

 

 در پایان این همایش چند روزه  سرکار خانم نصرالهی مسئول روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی از میهمان نوازی گرم و صمیمانه مدیریت و کارکنان هتل پارسیان استقلال به ویژه همکاران واحد پذیرایی و تشریفات و ارائه دهندگان خدمات سالن ها بسیار تشکر کرده و سطح همکاری ها برای برگزاری هر چه بهتر مراسم را در سطح بسیار خوب توصیف نمودند.

                             


١٦:٠٨ - چهارشنبه ١٢ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٣٩٦٥    /    تعداد نمایش : ١٢٠٠