چاپ        ارسال به دوست

جشنواره نوروزی 1397 در هتل پارسیان استقلال

جشنواره نوروزی 1397 در هتل پارسیان استقلال و اهم اقدامات انجام شده

1) برگزاری جلسه مدیران میانی هتل ( مدیران مالی ، بازاریابی ، غذا و نوشابه ، اقامتی و روابط عمومی ) با موضوع اعلام برنامه ها و وظایف واحدها و تعیین ستاد اجرایی برگزاری جشنواره نوروزی در تاریخ 1396/12/16

2) اختصاص بزرگترین غرفه مرکز تجاری برای اتاق نقاشی و سرگرمی کودکان در ایام نوروز و تزئین و و تجهیز نمودن اتاق به این منظور همراه با اختصاص میز پذیرایی با شیرینی و نوشیدنی برای کودکان و والدین آنها. بازیها شامل : نقاشی با مدادرنگ ، آب رنگ ، پاستیل و نقاشی و رنگ آمیزی روی دیوار با رنگ انگشتی و فراهم نمودن امکانات صفحه قایقی و شن بازی و ... برای کودکان ،هتل سعی در فراهم نمودن لحظات شاد و به یاد ماندنی برای کودکان در کنار والدین و یا بدون آنها داشته است . که در طی جشنواره به سه نفر از برندگان مسابقه نقاشی جوایز هدیه کارتهای پارسیان به مبالغ سیصد هزار ، دویست هزار و صد هزار تومان استفاده از خدمات هتلهای پارسیان اهدا گردید.

3) برپایی جلسه پایانی سال 1396 مدیر عامل هتل با مدیران میانی و سرپرستان واحدهای مختلف. روز دوشنبه مورخ 1396/12/28 جلسه پایانی مدیر عامل با مدیر ان میانی هتل در دفتر مدیر یت و همچنین در روز 96/12/26 در سالن یاس با کلیه روسا و سرپرستان واحدها برگزار گردید. در این جلسات آقای صالحی مدیر عامل هتل ، ضمن تشکر از زحمات تک تک مدیران درسال 96 برای بهبود عملکرد هتل ، اظهار داشتند که نتایج حاصله و رسیدن به بودجه مصوب ممکن نمیشد مگر به همت شما مدیران و تک تک کارکنان هتل که از همگی تقدیر و تشکر میکنم و امیدوارم سال پیش رو با همتی فراگیر و همگانی به موفقیت های بیشتر نایل شویم . توفیق همکاران و هتل بزرگ پارسیان استقلال ، نقطه نظرات خود را در خصوص امور و برنامه ها و پیشنهادات خود برای سال جدید را ارائه نمودند.

4- آماده نمودن سفره هفت سین سال 1397 در لابی هتل. با عنایت به اهمیت موضوع دیده شدن و توجه میهمانان و عموم مردم و نیز دیده شدن سفره هفت سین هتل پارسیان استقلال در شبکه های اجتماعی، پس از بررسی پیشنهادها و نمونه های مختلف سنتی ، کلاسیک و مدرن نهایتا با چیدمان سفره هفت سین که در آن لوگوی هتل به صورت بزرگ و پلکسی در ابعاد 1*2 با نور و روشنایی قرمز (نزدیک به رنگ آرم هتل ) و با پوشش چمن رنگ سبز تیره به مفهوم سبزی و مانا بودن هتلهای پارسیان به صورت برجسته در سفره هفت سین و نیز قرار دادن طاقی از انواع گلهای رز و ... در بالای سفره ،( استفاده از طرح طاق اشاره به هویت و معماری اصیل ایرانی دارد) در کنار دیگر اقلام و نمادهای هفت سین خودنمایی میکرد و بسیار مورد توجه میهمانان مقیم و مراجعه کنندگان قرار گرفته و با توجه به اینگه همه در کنار سفره هفت سین عکس یادگاری میگرفتند ، لوگو و آرم پارسیان نیز در عکسها و در وسط سفره جا خوش کرده و تبلیغ غیر مستقیم گسترده ای را برای مجموعه بزرگ هتلهای پارسیان به همراه داشت.

5- برگزاری تحویل سال 1397 خورشیدی در هتل پارسیان استقلال به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال به مناسبت شروع سال 1397 مراسم تحویل سال در عصر روز 29 اسفند ماه 1396 در محل لابی هتل با حضور میهمانان برگزار شد. ساعتی مانده به تحویل سال میهمانان به دور سفره هفت سین هتل گرد آمدند و با شور و اشتیاق منتظر ورود به سال جدید شدند . در این میان حال کودکان و فرزندان میهمانان هتل و حالت های معصوم و شاد آنان ، برای هر بیننده ای جذاب بود و تماشایی و ناخود آگاه نگاه ها را به خود جلب میکرد . در ابتدا مدیر روابط عمومی هتل به نمایندگی از مدیر عامل و کلیه مدیران و کارکنان هتل ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به میهمانان از اینکه میهمانان هتل پارسیان استقلال را برای اقامت انتخاب نمودند تشکر کرده و برای آنان آرزوی اقامتی خوش و سالی پر از برکت ، سلامت و اتفاقات خوب نمود. سپس به تمامی کودکان حاضر در مراسم که هر کدام از یکی از شهرهای مختلف ایران و یا دیگر کشور ها آمده بودند آب نبات های مخصوص پارسیان اهدا شد که بسیار مورد استقبلال آنان قرار گرفت . بسته بندی بسیار شکیل ، طعم خوب با ویژه گیهای استفاده از رنگها و طعم دهنده های گیاهی و دست ساز بودن این آب نبات ها از نکاتی بود که برای والدین نیز جالب توجه بود. از کودکان خواسته شد که پشت میکروفن قرار گرفته و شعر ها و آرزوهای خود را برای دیگران نیز بخوانند و بگویند که ضمن اجرای آن همه شاهد خلق لحظات شاد مملو از صمیمیت های کودکانه شدند که مورد تشویق حضار قرار می گرفت. با نزدیک شدن به دقایق تحویل سال از بزرگتر های حاضر خواسته شد که دعا ، آرزو و یا مطلب خاصی دارند با دیگر حاضرین به اشتراک بگذارند و با بیان آنها به غنای این لحظات روحانی بیافزایند و به دلیل جضور کثرت اقوام از شهرهای مختلف تعدادی از آنها با زبان ، لهجه و گویش خود سال نو را تبریک گفته و برای همگان آرزوهای خوب و سالی پر بار و خیر آرزو نمودند. یک دقیقه قبل از تحویل سال از همگان خواسته شد سکوت نمایند و در دل ضمن راز و نیاز با خدای خود برای کشور عزیزمان ایران ،خود و خانواده و تمامی عزیزانشان دعای خیر کنند که این لحظات سرشار از انرژی مثبت و دوستی و مودت بود. بعداز شنیدن صدای توپ تحویل سال 1397 میهمانان این نو شدن را به هم تبریک گفته و سپس برای پذیرایی به سمت دیگر لابی هدایت شدند که آنجا با کیک مخصوص تحویل سال و نوشیدنی و چای پذیرایی شدند . برنامه در خلال پذیرایی از میهمانان در لابی ادامه داشت و ملک مدیر روابط عمومی هتل با حضور در سر میز میهمانان و تقدیم میکروفن از آنان خواست که با بیان احساس خود ، خواندن قطعه شعری و یا ... دیگر میهمانان را از احساسات مثبت این لحظات خوب باهم بودن بهره مند سازند که این گفتگوها نیز لطف خود را داشت . همچنین طی اجرای برنامه جوایز کارتهای هدیه باشگاه مشتریان استفاده از خدمات هتلهای پارسیان به سه نفر از میهمانان که بهترین دعا و مطلب را ارائه نمودند تعلق گرفت که شامل دو نفر بزرگسال و یک کودکی که دعای فوق العاده زیبایی را به صورت شعر قرائت نمود ، گردید. با امید به این که سال پیش رو سالی توام با خیر و برکت برای تک تک مردم نجیب ایران زمین باشد و آرزوی سلامت و بهروزی برای مردان و زنان و کودکانمان.

6- گردهمایی بزرگترین گروه تهران گردی نوروز 97 در محوطه باز هتل پارسیان و حضور مدیران ارشد سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تهران در چهارمین روز فرودین ماه در هتل . گردهمایی بزرگترین گروه تهران گردی نوروز 97 در محوطه باز هتل پارسیان استقلال در روز شنبه مورخ 4/1/1397 با حضور آقایان بزرگ نیا مدیر کل محترم سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تهران و آقای علی محمدی معاونت محترم گردشگری و تنی چند از مدیران آن سازمان به همرا آقای افشار مدیر عامل شرکت ایرانگردی مارکوپولو و شرکت کنندگان دراین توربزرگ در هتل پارسیان استقلال گرد هم آمدند تا اولین تور بزرگ تهران گردی را در سال 1397 با حضور میهمانان و گردشگران متقاضی تهرانگردی را آغاز نمایند.

7- استقرار میز ارتباط با میهمان به منظور اطلاع رسانی و ارائه راهنمایی های لازم به میهمانان. راهنمایی ها و ارائه اطلاعات مورد نیاز میهمان از قبیل مراکز گردشگری تهران ، ارائه بلیط های مراکز تفریحی و سیاحتی همچون باغ پرندگان ، پارک ارم و باغ وحش ، تئاترها ، سینما آفریقا و قیام ، مجموعه فرهنگی و تاریخی سعد آباد و پاسخ به سوالات مطروحه از سوی میهمانان از جمله دلایل استقرار میز ارتباط با میهمانان نوروزی بود.

8- برگزاری استند آپ کمدی کودکان در لابی به مناسبت روز هنرهای نمایشی اجرای این برنامه در تاریخ 7/1/ 1397در لابی با همراهی متناسب پیانو انجام گرفت و در پایان به سه نفر از برگزار کنندگان برگزیده به انتخاب میهمانان، هدیه کارت های پارسیان به ترتیب سیصد هزار ، دویست هزار و صد هزار تومان اهدا شد.

9- برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت امام محمد تقی (ع ) جواد الائمه برگزاری جنگ شادی توسط همکاران روابط عمومی هتل در لابی و شعر خوانی و ترانه سرایی کودکان با همراهی اجرای پیانو و اهدا جوایز کارتهای باشگاه مشتریان پارسیان به قید قرعه به 3 نفر از کم سال ترین کودکان مقیم هتل به مناسبت جشن میلاد در تاریخ 1397/1/8.

10- برگزاری جشن ولادت حضرت علی (ع ) و نیز گرامی داشت روز پدر و اهدا جوایز کارتهای باشگاه مشتریان پارسیان به قید قرعه به 3 نفر از پدران مقیم از بیشترین سن به کمترین آنها در تاریخ 1397/1/11

11-گرامی داشت روز 12 فروردین ماه و تقدیر از 3 نفر از میهمانان هتل که متولدین 23 اسفند الی 17 فرودین ماه بودند و اهدا جوایز کارتهای باشگاه مشتریان پارسیان به قید قرعه به 3 نفر از آنان.

12- گرامی داشت روز طبیعت و کاشت درخت توسط میهمانان مقیم در محوطه حیاط هتل و اهدا جوایز کارتهای باشگاه مشتریان پارسیان به قید قرعه به 3 نفر از میهمانان مقیم که تولد آنها در ایام جشنواره نوروزی ( 23 اسفند تا 17 فروردین بوده ) است .

13- بازدید نوروزی آقای مهندس ابوطالبی مدیر عامل شرکت هتلهای پارسیان و جناب آقای مولوی مدیریت محترم عملیات هتلداری از هتل پارسیان استقلال ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 5/1/ 1397 آقایان ابوطالبی و مولوی برای بازدید از فعالیت ها و برنامه ها ی نوروزی وارد هتل استقلال شدند و در بدو ورود مورد استقبال مدیر عامل ، مدیران میانی و تعدادی از کارکنان هتل قرار گرفتند. آقایان ابوطالبی و مولوی در این بازدید طی دیدارهای جداگانه با مدیران و کارکنان واحدهای مختلف پذیرش ، روابط عمومی، تلفنخانه ،ارتباط با میهمان ، خانه داری ،لاندری چاپخانه ،کافی شاپ ، فنی و مهندسی ، موتورخانه و ... دیدار و گفتگو کردند و در گپ و گفتی صمیمانه ضمن تشکر از زحمات مدیران و کارکنان هتل نظر آنها در خصوص علل افزایش بی سابقه درصد اشغال هتل در ایام نوروزی و نخستین روزهای شروع سال جدید که بالای 90% بود جویا شدند که در پاسخ های داده شده علت این تفاوت چشمگیر درصد اشغال بالای هتل را در برنامه ریزی های از قبل پیش بینی شده شده برای نوروز ، توجه و حمایت های مدیرعامل هتل به موضوعات مربوطه و حمایت از برنامه ها و واحدها ، تبلیغات وسیع و اطلاع رسانی های به موقع و گسترده ، کار تیمی خوب واحدها ، رفتار خوب کارکنان در برخورد با میهمانان ، پاسخ گویی ها و راهنمایی های تلفنی درست به آژانسها ، میهمانان و متقاضیانی که خواستار کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیفات و برنامه های نوروزی هستند و نیز تلاش مستمر کارکنان برای کسب رضایت میهمانان در ارائه انواع خدمات غذا و اقامت علیرغم مشکلات ناشی از قدیمی ، کهنگی و فرسودگی قابل مشاهده در بخشها خصوصا برج غربی را از جمله دلایل حضور بالای میهمانان از اولین روزهای سال 1397 در هتل پارسیان استقلال را عنوان نمودند. همجنین مدیران ارشد شرکت هتلها با پرسنل واحد های مختلف هتل استقلال عکسهایی را به یادگار گرفته و نیز ضمن ابراز خرسندی از طراحی خاص و چیدمان سفره هفت سین، با حضور ایشان در کنار سفره هفت سین نیز ثبت لحظه شد.


٠٩:٥٦ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٣٧٠٧    /    تعداد نمایش : ١٥٠٥