به دنبال سفر خانم پارک گئون هی رئیس جمهور کره جنوبی و هئیت همراه در روز یکشنبه مورخ 12/02/95 به ایران تعدادی از هیئت همراه ایشان در هتل بین المللی پارسیان استقلال اقامت و پذیرایی می شوند.
٠٢:٥١ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل بین المللی پارسیان استقلال مراسم جشن روز کارگر در روز یکشنبه مورخه 12/02/95 با شکوه هرچه تمام تر در سالن دریای نور هتل با حضور مدیر عامل، مدیران میانی، کارکنان و کارگران و نیز میهمانان و مدعوین برگزار گردید.
٠٢:٤٨ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

هتل بین المللی پارسیان استقلال با بهره مندی از سالنها و تالارهای متعدد به ویژه بزرگترین سالن بی ستون در صنعت هتلداری کشور، همواره شاهد برگزاری سمینارهای نهادها، سازمانها، ارکانهای و شرکت های مختلف با موضوعات گوناگون می باشد. به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال در روز چهارشنبه مورخ 08/02/95 سالن دریای نور هتل میزبان برگزاری سمینار تخصصی روانکارهای دریائی بود.
٢٠:٢٣ - چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

متعاقب برگزاری جشن سپاس از سپرده گذاران صندوق قرض الحسنه بانک آینده که در مهر ماه 94 با حضور مدعوین ، جمعی از سپرده گذاران حسابهای قرض الحسنه و مسئولان عالی رتبه بانک آینده در سالن دریای نور هتل بین المللی پارسیان استقلال برگزار گردیده بود. اینک هتل بین المللی پارسیان استقلال میزبان ضیافت شام و ناهار در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 25/01/95 و 26/01/95 در سالن شماره 2 یاس می باشد.
٢٠:٢٠ - چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال نمایشگاه و سمینار Mini MWC 2016 Huawei توسط کانون ایران نوین طی سه روز از تاریخ 05/02/95 لغایت 07/02/95 در بزرگترین سالن ( دریای نور ) بدون ستون در هتل های ایران با 1000 نفر ظرفیت و مجهز به همه امکانات مورد نیاز و نیز سالنهای یاس 1 و نوفل لوشاتو هتل بین المللی پارسیان استقلال برگزار می گردد.
١٩:٥٤ - دوشنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال جشن روز ملی کشور پاکستان در روز سه شنبه مورخه 24/01/95 با حضور میهمانان ، مدعوین و مسئولان سفارتخانه پاکستان در تهران در بزرگترین سالن ( دریای نور ) بدون ستون در هتل های ایران با 1000 نفر ظرفیت و مجهز به همه امکانات مورد نیاز ، هتل بین المللی پارسیان استقلال برگزار گردید.
١٩:٥٣ - سه شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال تیم ملی فوتبال ویتنام در هشتمین روز عید نوروز 95 وارد کشورمان شدند که هتل بین المللی پارسیان استقلال میزبان اقامت و پذیرایی از این تیم می باشد.
٢٢:١٦ - يکشنبه ٨ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال تیم ملی فوتبال عمان در هشتمین روز عید نوروز 95 وارد کشورمان شدند که اقامت و پذیرایی از این تیم در هتل بین المللی پارسیان استقلال می باشد.
٢٢:١٣ - يکشنبه ٨ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال تیم ملی فوتبال سنگاپور در هفتمین روز عید نوروز 95 وارد کشورمان شدند که اقامت و پذیرایی از این تیم در هتل بین المللی پارسیان استقلال می باشد.
٠٤:٠٧ - شنبه ٧ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

برگزاری ورک شاپ صنایع دستی با همکاری سازمان میراث فرهنگی در هتل پارسیان استقلال
٢٢:١٣ - سه شنبه ٣ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعدی >>