همایش شصتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی نفتکش ایران در هتل بین المللی پارسیان استقلال
تل بین المللی پارسیان استقلال مفتخر به میزبانی همایش ها و سمینارهای گوناگون در عرصه های مختلف صنعت و خدمات کشور به ویژه در دولت تدبیر و امید بوده است و این بار میزبان همایش شصتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی نفتکش ایران با حضور میهمانان و مدعوین از کشورهای مختلفی همچون نروژ، روسیه، بریتانیا، سوئد، ایتالیا، برزیل، یونان، فنلاند، هلند، سوئیس، سنگاپور، چین، هندوستان، پاکستان، کره جنوبی، قبرس و... در روز یکشنبه مورخ 27/10/94 در سالن دریای نور می باشد.
١٠:١٠ - دوشنبه ٢٨ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

هتل بین المللی پارسیان استقلال در راستای اقتصاد مقاومتی و ارائه خدمات متنوع در صنعت هتلداری کشور و با در اختیار داشتن سوئیت های مجلل و اتاقهای مشرف به سلسله جبال رشته کوه البرز و تالارهای متعدد و متنوع خود همسو با کارگروههای مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور و به دنبال مذاکرات هسته ای میزبان گروههای مختلفی از هیئت های سیاسی و اقتصادی از نقاط مختلف جهان به ویژه از قاره سبز بوده است.
١١:٣٤ - پنج شنبه ٢٤ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

بنا به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال، براتی مدیر عامل هتل در اقدام خلاقانه و ابتکاری دیگر با رویکرد مشتری مداری در راستای عملیاتی نمودن سه محور استراتژی های اصلی فعالیت هتلداری که شامل : 1- توسعه سهم بازار 2- حداکثر بهره برداری از ظرفیت 3- توسعه و یکپارچه سازی نظام بازاریابی می باشد و نیز مطابق با یکی از اهداف اصلی و کلان هتل های زنجیره ای پارسیان مبنی بر افزایش سهم بازار، دستور اقدام به انجام رزرو دیگر هتلهای زنجیره پارسیان در محل هتل پارسیان استقلال را داده است.
١٢:٠٥ - چهارشنبه ٢٣ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠
گزارش افتتاح موزه هتل پارسیان استقلال
ه گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال پیرو دستور آقای براتی مدیر عامل هتل، موزه اشیاء و اقلام قدیمی هتل استقلال (هیلتون سابق ) صبح روز پنج شنبه مورخ 17/10/1394 در قسمت شمال شرقی لابی هتل افتتاح شد که مورد بازدید مدیران شرکت سیاحتی و حمل نقل پارسیان که در جلسه روز پنج شنبه در جلسه مدیران که در محل هتل استقلال برگزار شده بود حضور داشتند قرار گرفت.
١٢:٠٢ - چهارشنبه ٢٣ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

جشن آغاز سال 2016 میلاد ی
١١:٠٤ - شنبه ١٢ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

میزبان میهمانان و مدعوین وبرگزار کننده برنامه های بیست و نهمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی
١٣:٢٠ - پنج شنبه ١٠ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

جشن میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق (ع) در هتل بین المللی پارسیان استقلال
١٦:١٥ - چهارشنبه ٩ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

تودیعی از جنس هرآنچه خوبی است
٠٩:٥١ - پنج شنبه ٣ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

هتل بین المللی پارسیان استقلال
٠٩:٠٦ - پنج شنبه ٢٦ آذر ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠
هتل بین المللی پارسیان استقلال در سالن دریای نور
در روز یکشنبه مورخ 22/09/94 سالن دریای نور هتل بین المللی پارسیان استقلال میزبان جشن و ضیافت شام کارکنان شرکت پارس آنلاین به مناسبت اخذ مجوز FCP از وزارت ارتباطات بود.
١٠:١٩ - دوشنبه ٢٣ آذر ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 صفحه بعدی >>