آقای دون پرامود وین نای وزیر امورخارجه کشور تایلند در راس یک هیئت سیاسی و اقتصادی روز جمعه مورخه 02/11/94 به منظور شرکت در نهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و تایلند وارد کشورمان شدند.
١٦:٠٧ - شنبه ٣ بهمن ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

هتل بین المللی پارسیان استقلال بعنوان یکی از برترین هتلهای مجلل کشور این روزها همایش ها و سمینارهای متعددی با عناوین گوناگون که به همت مسئولان و دستاندرکاران عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی برنامه ریزی و اجراء می گردد میزبانی می نماید و همسو با سایر نهادها و سازمان ها نقش خود را در عرصه صنعت هتلداری ایفا می نماید.
١٢:٠٠ - چهارشنبه ٣٠ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

ه گزارش روابط عمومی هتل بین المللی پارسیان استقلال خانم مانیکا سانجی گاندی وزیر امور زنان و کودکان کشور هند و هیئت همراه که به منظور شرکت در همایش بین المللی مدیریت سبز ایران به کشورمان سفر کرده که در ساعت 20:00 روز یکشنبه مورخه 27/10/94 با استقبال رسمی وارد هتل بین المللی پارسیان استقلال شدند.
١١:٠٢ - دوشنبه ٢٨ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠
همایش شصتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی نفتکش ایران در هتل بین المللی پارسیان استقلال
تل بین المللی پارسیان استقلال مفتخر به میزبانی همایش ها و سمینارهای گوناگون در عرصه های مختلف صنعت و خدمات کشور به ویژه در دولت تدبیر و امید بوده است و این بار میزبان همایش شصتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی نفتکش ایران با حضور میهمانان و مدعوین از کشورهای مختلفی همچون نروژ، روسیه، بریتانیا، سوئد، ایتالیا، برزیل، یونان، فنلاند، هلند، سوئیس، سنگاپور، چین، هندوستان، پاکستان، کره جنوبی، قبرس و... در روز یکشنبه مورخ 27/10/94 در سالن دریای نور می باشد.
١٠:١٠ - دوشنبه ٢٨ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

هتل بین المللی پارسیان استقلال در راستای اقتصاد مقاومتی و ارائه خدمات متنوع در صنعت هتلداری کشور و با در اختیار داشتن سوئیت های مجلل و اتاقهای مشرف به سلسله جبال رشته کوه البرز و تالارهای متعدد و متنوع خود همسو با کارگروههای مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور و به دنبال مذاکرات هسته ای میزبان گروههای مختلفی از هیئت های سیاسی و اقتصادی از نقاط مختلف جهان به ویژه از قاره سبز بوده است.
١١:٣٤ - پنج شنبه ٢٤ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

بنا به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال، براتی مدیر عامل هتل در اقدام خلاقانه و ابتکاری دیگر با رویکرد مشتری مداری در راستای عملیاتی نمودن سه محور استراتژی های اصلی فعالیت هتلداری که شامل : 1- توسعه سهم بازار 2- حداکثر بهره برداری از ظرفیت 3- توسعه و یکپارچه سازی نظام بازاریابی می باشد و نیز مطابق با یکی از اهداف اصلی و کلان هتل های زنجیره ای پارسیان مبنی بر افزایش سهم بازار، دستور اقدام به انجام رزرو دیگر هتلهای زنجیره پارسیان در محل هتل پارسیان استقلال را داده است.
١٢:٠٥ - چهارشنبه ٢٣ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠
گزارش افتتاح موزه هتل پارسیان استقلال
ه گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال پیرو دستور آقای براتی مدیر عامل هتل، موزه اشیاء و اقلام قدیمی هتل استقلال (هیلتون سابق ) صبح روز پنج شنبه مورخ 17/10/1394 در قسمت شمال شرقی لابی هتل افتتاح شد که مورد بازدید مدیران شرکت سیاحتی و حمل نقل پارسیان که در جلسه روز پنج شنبه در جلسه مدیران که در محل هتل استقلال برگزار شده بود حضور داشتند قرار گرفت.
١٢:٠٢ - چهارشنبه ٢٣ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

جشن آغاز سال 2016 میلاد ی
١١:٠٤ - شنبه ١٢ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

میزبان میهمانان و مدعوین وبرگزار کننده برنامه های بیست و نهمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی
١٣:٢٠ - پنج شنبه ١٠ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

جشن میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق (ع) در هتل بین المللی پارسیان استقلال
١٦:١٥ - چهارشنبه ٩ دی ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 صفحه بعدی >>