برگزاری مراسم تقدیر از 159 کشاورز نمونه از سراسر کشور در هتل پارسیان استقلال
١٦:٠٨ - چهارشنبه ١٢ دی ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

حسب ارائه منشوربرگزاری برنامه فرهنگی ، سنتی وآئینی شب یلدا از سوی شرکت هتلهای بین المللی پارسیان ، این مراسم در هتل پارسیان استقلال با شکوه هر چه تمام درجمعه شب مورخ سی ام آذر ماه هزار و سیصد و نود و هفت هجری شمسی در سال دریای نور هتل برگزارشد.
١٢:٥٧ - سه شنبه ٤ دی ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

ه گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال از روز چهارشنبه مورخ 97/9/21 لغایت جمعه97/7/23 میزبان بیش از 800 نفر از خانواده های معظم شهدا و مفقودین مدافع حرم از سراسر کشور است.
١٢:٠٠ - پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

نمایشگاه صنعت چای کشور با حضور بازرگانان چای ایرانی و خارجی درسالن دریای نورهتل 5 ستاره پارسیان استقلال آغاز به کار کرد.
١٨:١١ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) مبارکباد
١٨:٠٤ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

تیم فوتبال پرسپولیس شنبه 3 آذر 97درهتل بین المللی پارسیان استقلال اقامت نمود.
١٥:٢٨ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

هتل پارسیان استقلال از بیست و هفتم لغایت سی ام آبان ماه سال جاری میزبان میهمانان و مدیران و خبرگان رسانه ملی و نیز اساتید و متخصصان بین المللی رسانه از دیگر کشورهایی است که به این اجلاس دعوت شده اند .
١٢:٢١ - سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب دیداری دوستانه،در راه جام ملت های آسیا 2019 روز پنجشنبه ۲۴ آبان در تهران به مصاف ترینیداد و توباگو می‌رود
١٥:٥٦ - چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال ، تالار دریای نور هتل که به تازگی نوسازی شده است شاهد مراسم جشن بیست و هفتمین سالروز استقلال کشور ترکمنستان شد.
١٠:٤٦ - دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

برگزاری کنفرانس بین المللی سه روزه منطقه آسیا – اقیانوسیه ، نقش خانواده ،اجتماع و دولت در جوامع رو به سالمندی به میزبانی شورای سالمندی سازمان بهزیستی کشور ، در هتل پارسیان استقلال . تالار با شکوه هتل پارسیان استقلال بار دیگر افتخار میزبانی یکی از بزرگترین کنگره های بین المللی را از روز سه شنبه مورخ 1397/8/1 تا پنجشنبه 97/8/3 را داشت
١٣:٣٦ - پنج شنبه ٣ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>