چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اجلاس بین المللی کمیته گردشگری و خدمات وابسته سازمان بین المللی استاندارد (ایزو) به میزبانی سازمان ملی استاندارد ایران، یکشنبه و دوشنبه 7 و 8 مهرماه در هتل پارسیان استقلال

 در این اجلاس، پیش نویس استانداردهای بین المللی هتلهای میراثی و سفره خانه های سنتی با مدیریت جمهوری اسلامی ایران در نشست های صبح و بعد از ظهر دو گروه کاری هتلها و رستورانها در تاریخ هفتم و هشتم مهرماه توسط نمایندگان شش کشور حاضر مورد بررسی قرارگرفت.
 
لازم به ذکر است، کمیته متناظر استانداردسازی گردشگری و خدمات وابسته ISIRI/TC228  پس از تاسیس کمیته گردشگری ایزو درسال 2006 زیر نظر سازمان ملی استاندارد ایران تاسیس شد و از آن تاریخ در تدوین استانداردهای بین المللی این رشته مشارکت فعال دارد.
 
 اعضای این کمیته را نمایندگان سازمان ها و تشکل های مرتبط با صنعت گردشگری و فعالان گردشگری و استاندارد در کشورمان تشکیل میدهند.
 
گفتنی است، این اجلاس به میزبانی سازمان ملی استاندارد ایران و همکاری و مشارکت وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی، شورای شهر تهران، جامعه هتلداران ایران و نمایندگان تشکل های گردشگری کشور و حضور نمایندگان این دستگاهها برگزار شد.
در پایان سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران از همکاری صمیمانه مدیر عامل هتل پارسیان استقلال و کارکنان تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
روابط عمومی هتل پارسیان استقلال
 
 


١٢:٥٣ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٤٢٦٧    /    تعداد نمایش : ٣٩٩٢