نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه تهران از قدیمی‌ترین و بزرگترین نمایشگاه‌های خاورمیانه محسوب می‌شود. مساحت کل نمایشگاه به بیش از ۸۵۰ هزار متر مربع می‌رسد که از قسمت اعظم آن را فضای سر پوشیده تشکیل می‌دهد.

خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر یکی از مهم‌ترین خیابان‌های تهران است که از مرکز پایتخت عبور می‌کند. این خیابان هم مراکز خرید بسیاری دارد و هم برای تفریح و وقت‌گذرانی جان می‌دهد. .

بازارتجریش

بازار تجریش نه‌تنها محلی برای تجارت و دادوستد به حساب می‌آید، بلکه یک مرکز فرهنگی و اجتماعی است. در واقع، ترکیب بازار، مساجد، امام‌زاده، تکایا و شهرداری در یک محله، درست به ارگ در شهرهای اسلامی شباهت دارد. .

امامزاده صالح

امامزاده ها یکی از مکان هایی هستند که شما می توانید در آن ها آرامش را حس کنید. امامزاده صالح تهران مکان مقدسی است که می توانید با مراجعه به آن ساعتی در این فضای معنوی با خود خلوت کنید. .

موزه دکتر حسابی

موزه دکتر حسابی یک کاخ یا خانه لوکس نیست؛ بلکه یک خانه ساده است. چرا که موزه دکتر حسابی محل زندگی دکتر حسابی است که تنها یک خانه ساده است اما از نظر فرهنگی و علمی بسیار ارزشمند است. .

پل طبیعت

پل طبیعت تهران یکی از مهم‌ترین جاهای دیدنی تهران است. این پل دو پارک را به هم متصل می‌کند و مکانی عالی برای عکس گرفتن از خودتان، اطرافیانتان یا چشم‌اندازهای اطراف است. .

کاخ سعدآباد

کاخ سعدآباد بسیار بی نظیر و زیباست و اگر یک بار به آن جا بروید، دلتان نمی خواهد که بیرون بیایید و دوست دارید ساعات بیشتری را در آن جا بگذرانید .