هتل بين المللي پارسيان استقلال ( هيلتون سابق)


هتل بين المللي 5 ستاره پارسيان استقلال ( هيلتون سابق) تحت پوشش شرکت هتلهاي بين المللي پارسيان در زميني به مساحت 70 هزار متر مربع واقع در منطقه باغشهر تهران - دامنه سلسله جبال البرز - نه تنها بزرگترين هتل در زنجيره هتلهاي پارسيان به شمار مي آيد بلکه به جهات گوناگون منحصر بفردترين هتل جمهوري اسلامي ايران است. 2 برج غربي و شرقي هتل که به ترتيب طي سالهاي 1341 و 1351 به بهره برداري رسيده است با مجموع 552 باب اتاق و سوئيت هاي مجلل و مجهز به تمامي امکانات رفاهي و ارتباطي، سالن هاي برگزاري همايش ها و اجتماعات شغلي وخانوادگي با ظرفيت هاي متفاوت، رستوران هاي لوکس ايراني و فرنگي دائمي و فصلي با منوهاي غذايي بين المللي، مراکز تجاري متنوع و امکانات ورزشي به همراه بهره مندي از نيروهاي جوان و مجرب صنعت هتلداري تنها بخشي از وجه تمايز هتل پارسيان استقلال با ساير مراکز اقامتي و پذيرايي فعال در ايران است که خاطره ماندگاري را براي همه ميهمانان محترم اين هتل رقم مي زند. تلاش ها و اقدامات اثربخش سال هاي اخير اين هتل در عرصه استانداردسازي خدمات، بازسازي و بهينه سازي مداوم اتاقها، سوئيت ها، سالن هاي برگزاري همايش ها و رستورانها، اهتمام ويژه به آموزش ضمن خدمت کارکنان با هدف ارائه خدمات مطابق با استانداردهاي روز هتلداري به ميهمانان، راه اندازي بخشهاي متنوع در راستاي فراهم کردن رضايت مندي مشتريان مانند بخش ارتباط با ميهمان از جمله امتيازات ويژه هتل پارسيان استقلال در مقايسه با ديگر هتلها است.

هتل پارسيان استقلال که همواره به ميزباني از هيات هاي ويژه سياسي، اقتصادي، بازرگاني وتجاري داخلي وخارجي، برگزاري همايش ها و کنفرانس هاي ملي و بين المللي، ارائه خدمات به کروه هاي پروازي خطوط بين المللي و همچنين ميزباني از خيل عظيم گردشگران داخلي و خارجي به خود مي بالد، بطور مداوم با تقويت نقاط مثبت رسالت خدمت رساني خود به ميهمانان محترم، از همه امکانات و ظرفيت خود براي افزايش ارتقاء کيفيت خدمات و در نتيجه جلب حداکثري رضايت مندي مشتريان بهره مي گيرد تا بيش از گذشته نامي نيک در عرصه خدمات رساني از خود برجاي گذارد. همجواري با زيباترين خيابان تهران-خيابان وليعصر (عج)-که پياده روي در آن از جمله جاذبه هاي گردشگري پايتخت ايران به شمار مي آيد، فاصله کمتر از 5 دقيقه با نمايشگاه بين المللي تهران، سالن اجلاس سران و سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران، دسترسي آسان به مراکز متعدد تاريخي، ديدني، درماني و آموزش عالي تهران بزرگ، فاصله ده دقيقه اي با مرتفع ترين و طولاني ترين تله کابين دنيا- تله کابين توچال - مجموعه فرهنگي سعدآباد و پارک زيباي ملت، فاصله 50 ، 20 و 25 دقيقه اي به ترتيب با فرودگاه بين المللي امام خميني(ره)، فرودگاه مهرآباد و ايستگاه راه آهن از ديگر امتيازات ويژه هتل 5 ستاره پارسيان استقلال است که ميهمانان اين هتل مجلل مي توانند ضمن اقامتي دلنشين در آن، بدون دغدغه به اهداف خود از سفر به پايتخت ايران دست يابند. براي آشنايي بيشتر با بزرگترين هتل کشور هر يک از بخشهاي اين مجموعه اقامتي و پذيرايي را بطور اجمال معرفي مي کنيم.

امکانات اقامت:

504 باب اتاق و 48 سوئيت مجهز به لوازم لوکس و مجلل که همگي داراي سيستم هاي امنيتي ضدحريق، صندوق امانات شخصي، تلفن، تلويزيون، کانال هاي ماهواره، اينترنت پرسرعت، ميني بار، خدمات 24 ساعته روم سرويس و ديگر ملزومات ويژه هتلهايي 5 ستاره است بخشي از توانمندي هاي اقامتي هتل پارسيان استقلال را تشکيل مي دهند. سوئيت هاي بزرگ برج غربي هتل با 2 اتاق خواب جداگانه داراي چشم اندازي بديع از شهر تهران و همچنين سوئيت هاي بزرگ برج شرقي با يک اتاق خواب و اتاق برگزاري جلسه با چشم اندازي زيبا به ارتفاعات شمال تهران درطبقات فوقاني دليل ديگري براي منحصربفرد بودن هتل پارسيان استقلال است. خاطرنشان مي سازد تمام 42 باب سوئيت هاي کوچک اين هتل به مدرن ترين تکنولوژي و تجهيزات ارتباطي ،مبلمان و دکوراسيون هنرمندان ايراني تجهيز شده است.

ترکيب اتاقها و سوئيت هاي هتل:

برج غربي :

اتاق يک نفره :56 باب- اتاق دونفره : 175 باب سوئيت کوچک : 28 باب - سوئيت بزرگ : 2 باب

هم اکنون این برج در حال بازسازی وموقتا خارج از سرویس می باشد

برج شرقي :

اتاق يک نفره : 114 باب - اتاق دو نفره : 159 باب - سوئيت کوچک : 15 باب - سوئيت بزرگ : 3 باب

جمع کل : 552 باب اتاق و سوئيت

سالن هاي برگزاري کنفرانس ها و اجتماعات شغلي و خانوادگي تالارهاي پذيرايي و رستورانها

سالن درياي نـور:

سالن درياي نور از جمله يکي از بزرگترين سالن هاي فاقد ستون در ايران است که 850 نفر ظرفيت دارد و مجهز به امکانات صوتي تصويري و ساير تکنولوژي هاي ارتباطي مي باشد.اين سالن محل بسيار مناسبي براي برگزاري کنفراس ها، همايش هاي ملي و بين المللي، اجتماعات خانوادگي و ضيافت ها است و البته معماري منحصربفرد اين سالن نيز باعث جذابيت صدچندان آن شده است.درياي_نور

تالار - رستوران ياس شماره 1:

تالار رستوران ياس 1 واقع در ضلع شرقي لابي هتل با ظرفيت 150 نفر علاوه بر اينکه محل صرف صبحانه، ناهار و شام ميهمانان هتل مي باشدوهمچنین محيطي بسيار مناسب براي برگزاري ضیافتها می باشد .ياس

تالار پذيرايي ياس شماره 2:

اين تالار که به تازگي تجهيز و به بهره برداري رسيده است واقع در ضلع شرقي لابي هتل با ظرفيت 150 نفر علاوه برفضاي بسيار مدرن و کلاسيک، به جهت بهره مندي از نيروهاي مجرب، محيط دلنشيني را براي ميهمانان ايجاد کرده است که همواره در خاطره آنها به يادگار خواهد ماند. تالار مذکور به دليل طراحي منحصربفرد بعنوان تنها سالن مخصوص بانوان در هتلهاي کشور نيز بشمار مي آيد.
سالن نوفل لوشاتو:

سالن نوفل لوشاتو با ظرفيت 120 نفر همانند تالار رستوران ياس شماره 1مکان بسيار مناسبي براي برگزاري جلسات و نشست هايي است که صاحبان کالا و خدمات در پي محلي دنج مي باشند تا ضمن برگزاري جلسات خود، از پذيرايي همزمان در سالن نيز بهره مند گردند.
رستوران رز:

رستوران رز با ظرفيت 78 نفر به دليل بهره مندي از کادري جوان و مجرب ، دکوراسيوني مجلل، چشم اندازي غيرقابل توصيف به کوه هاي شمال تهران و منوهاي غذايي متنوع ايراني و فرنگي در نوع خود بي نظير است. بدون شک لذت پذيرايي در اين رستوران سالهاي سال در خاطره ميهمانان به يادگار خواهد ماند.
رستوران فصلی سرسبز :

چنانچه قصد تجديد خاطره و ديدار گرم با دوستان خود را داريد نشاني رستوران سرسبز هتل پارسيان استقلال را به آنها بدهيد تا در محيطي کاملا دوستانه و صميمي،ديدارها تازه گردد. رستوران فصلی سرسبز يکي از زيباترين و دنج ترين رستوران هاي تهران است که رضايت مشتريان نشان از خدمات خوب ان دارد.
کافي شاپ لابي ( لاله سرويس ):

کافي شاپ لابي زيباي هتل پارسيان استقلال که با خدمات تمام وقت به ميهمانان همراه با اجراي زنده پيانو و سرو لذيذترين دسرها و گواراترين نوشيدنيها خاستگاه علاقه منداني است که طالب محيطي هستند تا فارغ از هياهوي زندگي شهري، لحظاتي را در کنار اعضاي خانواده يا دوستان خود در آرامش طي کنند.
استخر و سونا:

با شنا در استخر زیبای هتل، می توانید تمامی دغدغه های روزمره خود را دست کم برای مدتی کوتاه فراموش کنید.
کلوپ ورزشی:

با استفاده از تجهیزات پیشرفته کلوپ ورزشی، میهمانان هتل می توانند تمرینات ورزشی خود را در زمان اقامت در هتل نیز ادامه دهند.
زمين تنيس:

آکادمي تنيس هتل پارسيان استقلال که با سرمايه گذاري بخش خصوصي طراحي و تجهيز شده است داراي 2 زمين مسقف در ابعاد 20در 40مترمربع است و به دليل مجهز بودن به سيستم هاي گرمايشي و سرمايشي قابليت استفاده در تمام فصول سال را دارد همچنين با استفاده از سيستم مه پاش در بالاي خط سرويس مسئله گرماي هوا حل شده و علاوه بر خنک کردن هوا، رطوبت مطلوبي نيز به هوا اضافه مي شود و اين باعث تنفس راحت تر هوا مي شود. وجود اب در هوا باعث افزايش اکسيژن هوا مي شود که اين يراي ورزشکاران بسيار مطلوب است که اين موارد باعث استقبال بسيار زياد بازيکنان تنيس از اين زمين شده است به گزارش روابط عمومي هتل پارسيان استقلال علاقه مندان به ورزش تنيس مي توانند از ساعت 7صبح تا 11 شب از آکادمي تنيس پارسيان که در ضلع جنوب غربي اين هتل واقع شده است استفاده نمايند.
خدمات رفاهي و تجاري:

شعب بانک سينا، طلا و جواهر و عتيقه جات، نمايشگاه و فروشگاه تابلو نقاشي و صنايع دستي، خدمات فيلمبرداري و عکاسي، خدمات منشي گري (بيزنس سنتر)، آرايشگاه مردانه، فروشگاه مصنوعات چرمي و انواع هدايا، صرافي، خدمات تشريفات خودرويي، پارکينگ با ظرفيت 350 اتومبيل، لاندري (خشکشويي)، انبارچمدان، صندوق امانات رايگان، دستگاه خود پرداز بانک، فروشگاه کت و شلوار، فروشگاه خشکبار، تاکسي سرويس 24 ساعته و pickup به مرکز شهر، فرودگاه و اماکن ديدني و تفريحي تهران بزرگ از ديگر ظرفيت ها و توانمنديهاي هتل 5 ستاره پارسيان استقلال است که مجموع اين قابليت ها به همراه نيروهاي جوان و تحصيل کرده رشته هتلداري که نسبت به هتل احساس مالکيت دارند و مصمم هستند با انگيزه اي به مراتب بيش از گذشته از تمام توان و ظرفيت هاي خود براي عرضه خدمات مطابق با استانداردهاي هتلداري به ميهمانان استفاده نمايند نويد بخش اقامتي خوش همراه با پذيرايي بيادماندني براي آناني است که قصد حضور در اين هتل را دارند._.jpg" height="356" width="536">