ردایی نو بر قامت رستوران فصلى سرسبز هتل پارسیان استقلال
رستوران فصلی سرسبز هتل پارسیان استقلال در ماه مبارک رمضان و درحالیکه بیشترین نیاز به فضایی جهت افطار در فضای باز احساس می شد، با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتى و اینبار با اعمال تغییرات و نوسازي های لازم در دستور كار قرار گرفت و توسط مدیرعامل محترم هتل جناب آقاى مهندس انجلاسى افتتاح گرديد.
٠٩:٥٩ - شنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
سالن دریای نور هتل پارسیان استقلال، به مناسبت فرارسیدن روز کارگر، میزبان کارکنان و کارگران شریف و خدمتگزار آن بود
در این نشست صمیمانه که به دعوت مدیرعامل محترم هتل و در سالروز میلاد امام حسن علیه السلام برگزار شد، کارکنان محترم پاره ای از مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود را بی واسطه با مدیریت و دیگر مدیران میانی مطرح کردند.
١١:٥٦ - پنج شنبه ٩ ارديبهشت ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل هتل پارسیان استقلال
مراسم تقدیر از زحمات و دستاوردهای مدير عامل محترم هتل پارسيان استقلال با حضور جناب آقاى مهندس قادری مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان به همراه مهندس میرامینی مدیرعامل محترم شرکت هتل‌های پارسیان ،معاونت هاى محترم هلدينگ سياحتى پارسيان و شركت هتلهاى پارسيان و مدیران میانی و سرپرستان این هتل در سالن درياى نور برگزار گردید .
١٠:٠٤ - سه شنبه ٣١ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
مزایده
اجاره غرفه های هتل به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط
١٠:٢٣ - چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

برگزاری اجلاس بین المللی کمیته گردشگری و خدمات وابسته سازمان بین المللی استاندارد (ایزو) به میزبانی سازمان ملی استاندارد ایران، یکشنبه و دوشنبه 7 و 8 مهرماه در هتل پارسیان استقلال
١٢:٥٣ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

جشن هفته گردشگری در لابی هتل پارسیان استقلال
١٠:٣٧ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

کنفرانس یک روزه انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران با حضور بیش از 160 متخصص زنان از سراسر ایران با همکاری شرکت بایر پارسیان در سالن دریای نور هتل پارسیان استقلال برگزار گردید
٠٨:٢٦ - جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

تیم امید ایران برای انجام دو دیدار دوستانه با تیم امید ازبکستان راهی این کشور خواهد شد.
١٢:٠٠ - سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

طرح همگانی سنجش بینایی در هتل پارسیان استقلال
١١:٤٣ - جمعه ٨ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در سالن دریای نورهتل پارسیان استقلال انجام شد. در این جشن باشکوه ومعنوی که با حضور جناب آقای ابریشم کش مدیر عامل محترم هتل، مدیر محترم امور اداری شرکت هتلها، مدیران میانی و کارکنان هتل برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران ، امام جماعت هتل در خصوص ولایت و امامت حضرت علی بن ابیطالب (ع) سخنانی ایراد نمودند .
١٣:٣٢ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>