همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت، حضرت قائم آل محمد(عج)، مراسم جشن باشکوهی روز پنج شنبه مورخ 96/2/21از ساعت 7:30-9:30 با حضور مدیران وپرسنل هتل ،اعضای هیئت مدیره و نیز میهمانان مدعو در سالن دریای نور برگزار گردید.
١٥:١٨ - پنج شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل بین المللی پارسیان استقلال مراسم جشن روز کارگر در روز سه شنبه مورخه96/02/12 باشکوه هرچه تمام تر در سالن دریای نور هتل با حضور مدیر عامل، مدیران میانی، کارکنان و کارگران برگزار گردید.
١٤:١٠ - چهارشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

سلام بر مبعث، پیام خیزش انسان، از خاک تا افلاک ، سلام بر مبعث، انفجار نور و ظهور همه ارزش‏ها در صحنه حیات بشریت.
١١:٣٩ - چهارشنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

برپایی نمایشگاه دست بافته های اصیل ایرانی در هتل پارسیان استقلال
١٤:٠٦ - دوشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

هتل پارسیان استقلال میزبان میهمانان سیزدهمین کنفرانس صنعت پتروشیمی ایران
١٢:٠٦ - دوشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

هتل پارسیان استقلال میزبان میهمانان خود در
٠٩:٢٢ - پنج شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

همزمان با فرارسیدن بهار و سال جدید با تدابیر و اقدامات انجام شده ، مدیریت و کارکنان هتل پارسیان استقلال تلاش نمود تا با ایجاد محیطی آرام ، شاد و خاطره انگیز آسایش را برای میهمانان هتل و نیز اعضائ خانواده های حاضر فراهم نماید و این امر با تمام تلاش و کوشش کارکنان در ایجاد و خلق لحظات به یاد ماندنی برای میهمانان و جلب رضایت آنان محقق گردید.
٠٩:٠٥ - چهارشنبه ١٦ فروردين ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

ه گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال نمایشگاه خوشنویسی متشکل ازآثار استاد سید مهدی دریاباری مدیر سابق اجرایی و استاد انجمن خوشنویسان ایران ، به مدت ده روز از تاریخ چهاردهم اسفند ماه سال جاری در محل لابی هتل استقلال برای بازدید عموم و علاقمندان دایر میباشد .
٠٩:١٥ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

هتل پارسیان استقلال طی برپایی برنامه های مختلفی همچون برپایی جشن پیروزی انقلاب در سالن دریای نور، تزئین محوطه هتل ، برپایی نمایشگاه انقلاب در راهروی پرسنلی ، حضور در مرقد شهدا و نیز برپایی ایستگاه پذیرایی صلواتی در مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن ماه ، ایام الله دهه فجر را گرامی داشتند .
٠١:٥٠ - يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به دنبال برگزار ی و گرامیداشت روز ملی نان در پائیز 95 و نیز پاسخ گوئی به ذائقه های متفاوت و گوناگون میهمانان شرکت هتلهای بین المللی پارسیان اقدام به برگزاری مسابقه نان در سطح هتلهای گروه پارسیان شهر تهران در روز یکشنبه مورخه 10/11/95 در سالن یاس هتل استقلال نمود.
١١:٥٢ - دوشنبه ١١ بهمن ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 صفحه بعدی >>