به مناسبت 17 آبان روز جهانی رادیولوژی از سوی انجمن رادیولوژی ایران و با حضور میهمانان، مدعوین و بزرگان رادیولوژی و پرتوکاران در روز جمعه 14/08/95 مراسمی به منظور بزرگداشت روز جهانی رادیولوژی در سالن دریای نور هتل بین المللی پارسیان استقلال برگزار گردید
١٣:١٧ - چهارشنبه ١٩ آبان ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

چهاردهمین نمایشگاه و همایش بین‌المللی صنعت چای با حضور بازرگانان چای ایرانی و خارجی درسالن دریای نورهتل 5 ستاره پارسیان استقلال برپا گردید.
١٣:٠٦ - چهارشنبه ١٩ آبان ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

چهارمین مجمع اسلامی ـ مسیحی با عنوان «احترام و حفظ کرامت انسان؛ زمینه‌ساز صلح و امنیت جهانی»، و با هدف نزدیکی ادیان و مشترکات و گفتگوی ادیان در جهان در روزهای ۱۶ تا ۱۹ آبان‌ماه و با حضور اندیشمندانی از کشورهای ایران، عراق، لبنان، نیجریه، آمریکا، سوئیس، واتیکان، ایتالیا، هند، فرانسه، انگلیس و هنگ کنگ در هتل پارسیان استقلال تهران برگزار می‌شود.
١٥:٤٤ - سه شنبه ١٨ آبان ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

اردوی یک روزه زیارتی، سیاحتی قم و جمکران از دیگر برنامه های دفاع مقدس امسال بود که به دلایلی چند از جمله فشردگی برنامه ها در هفته دفاع مقدس و نیز درصد اشغال صد در صدی هتل با یک ماه تاخیر برگزار شد .
٠٩:٤٢ - چهارشنبه ٥ آبان ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت هفتمین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)و یاران با وفایش در سالن دریای نور هتل بین المللی پارسیان استقلال
١٢:٠٠ - چهارشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

چهارمین گردهمایی و نمایشگاه صنایع و خدمات دامپزشکی دام کوچک و حیوانات اهلی در سالن چند منظوره دریای نور هتل بین المللی پارسیان استقلال
٠٨:٤٧ - شنبه ١٧ مهر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل استقلال آقای صالحی مدیر عامل منتخب با عنوان مدیر جهادی روز پنجشنبه مورخ 8/7/1395 لوح تقدیر و تندیس افتخار مدیر جهادی را از آقای مهندس سعیدی کیا ریاست محترم بنیاد مستضعفان دریافت نمود.
١٣:٢٣ - شنبه ١٠ مهر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

هتل بین المللی پارسیان استقلال با 552 باب انواع اتاق و سوئیت میزبان اقامت میهمانان هفتمین کنگره بین المللی دکترین جهانی دهه غدیر در مهر ماه 95می باشد.
١٣:٢٠ - شنبه ١٠ مهر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

هتل بین المللی پارسیان استقلال با 552 باب انواع اتاق و سوئیت میزبان اقامت میهمانان سومین همایش بنیاد فرهنگی بین المللی مادر که در مهر ماه 95 می باشد.
١١:٠٨ - شنبه ١٠ مهر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی گردشگری جشنی در لابی هتل پارسیان استقلال برگزار شد و از میهمانان و گردشگران با گل و کیک بزرگی که به همین مناسبت تهیه شده بود پذیرایی گردید.
٠٨:٢٦ - دوشنبه ٥ مهر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 صفحه بعدی >>