به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال ، ویژه برنامه هفته دفاع مقدس پیش از ظهر امروز دوشنبه 05/07/95 با برگزاری همایشی که از ساعت 10:00 با حضور فرمانده بسیج سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ، فرمانده و بسیج پایگاه مقاومت بدر هتل استقلال ، جمعی از میهمانان مدعو، مدیران و کارکنان هتل بین المللی پارسیان استقلال در سالن یاس با برنامه های متنوعی برگزار گردید.
٠٥:٤٣ - دوشنبه ٥ مهر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به مناسبت هفته دفاع مقدس ، پایگاه مقاومت بسیج بدر هتل بین المللی پارسیان استقلال همانند سنوات گذشته و به پاس آسایش و امنیت سراسری ایران اسلامی که در پرتوی قطرات خون کلگون کفان ایران اسلامی برقرار و استمرار دارد، با برپایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس و ماکت قطعه ای از مناطق عملیاتی جبهه های نبرد حق علیه باطل در 8 سال دفاع از کیان ایران اسلامی و نیز با برپایی پلان خاطره انگیزی از الگوهای دفاعی آن دوران مقدس در ورودی هتل، یاد و خاطره دوران دفاع مقدس و قهرمانان آن روزگاران را که همانا شهداء گلگون کفانان میهن سرافراز ایران اسلامی است گرامی داشتند.
٠٤:٥٩ - چهارشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال بامداد روز دوشنبه مورخ 29/06/1395 ، در هوایی بسیار دلپذیر و فرحناک و در فضایی شاد و معنوی کارکنان هتل پارسیان استقلال روزشان را با با برپایی جشنی که به مناسبت عید سعید غدیر خم و به شکرانه خبر امامت ابوتراب برگزار شد، شروع نمودند.
٠١:٠١ - سه شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

همایش فوریت های بهداشتی در جوامع بزرگ با حضور جمعیت های ملی هلال احمر و صلیب سرخ در سالن یاس هتل بین المللی پارسیان استقلال از مورخه 06/06/95 لغایت 17/06/95 برگزار شد.
١٩:١٨ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به مناسبت میلاد با سعادت شمس الشموس ، خسرو اقلیم طوس حضرت عالم آل محمد(ص) امام رضا علیه السلام در روز یکشنبه مورخه 24/05/95 در لابی هتل بین المللی پارسیان استقلال با حضور مدیران و کارکنان از میهمانان با کیک تولد به نام حضرت پذیرایی بعمل آمد .
٠٣:٠٢ - سه شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

در روز یکشنبه 27 تیر ماه 95 سالن دریای نور هتل بین المللی پارسیان استقلال میزبان سمینار مرکز داده کارآمد شرکت دانش یاران ارتباطات روز (دانیار) بود
٢٢:٤٨ - دوشنبه ٢٨ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

رستوران فصلی سرسبز واقع در بلوار اصلی و ضلع شمالی هتل- جنب درب ورودی ، ترنم فواره ها ، نسیم عصر گاهی و شب ، همراه با مه پاش های حاشیه رستوران و هم نوا با پخش موسیقی ملایم شما را دعوت به گذراندن دقایقی آرامش بخش در پایان روز مینماید .
٠٥:٣٦ - يکشنبه ٢٧ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال شرکت عالی تحریر پارسیان جشن رونمایی از نوآوری ها و محصولات جدید پنتر در ایران را در روز جمعه مورخ 25/04/95 در سالن دریای نور هتل بین المللی پارسیان استقلال برگزار نمود.
٢٣:٤٠ - جمعه ٢٥ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

در روز سه شنبه 22 تیر ماه 95 سالن دریای نور هتل بین المللی پارسیان استقلال میزبان نشست آغاز به کار نمایندگی EFQM در ایران با حضور میهمانان و مدعوین دانشگاه شریف بود.
٢٣:٣٨ - جمعه ٢٥ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل بین المللی پارسیان استقلال صبح روز پنج شنبه مورخ 24/04/95 متعاقب آگهی عمومی در خصوص جذب و بکارگیری نیروی انسانی مورد نیاز در هتلهای پارسیان در شهر تهران از حدود 700 نفر متقاضیانی که از طریق سایت شرکت آموزش،مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد در بازه زمانی خرداد ماه 95 لغایت 14/04/95 ثبت نام نموده بودند، برگزار گردید.
٢٣:٤١ - چهارشنبه ٢٣ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعدی >>