به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال در محل رستوران نوفل و لوشاتو هتل در صبح روز چهارشنبه مورخ 29/02/95 همایش کمپانی Junker آلمان توسط شرکت کار آزما صنعت ایمن برسام با حضور مسئولان شرکت و میهمانان و مدعوین برگزار گردید.
٠٤:٣٢ - چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی پارسیان استقلال به نقل ازایسنا در راستای دیدار وزیر الجزایری از تهران، یک هیات بزرگ تجاری شامل رئیس انجمن شرکت های الجزایری (آقای علی حداد - Mr. Ali Haddad)، رئیس اتاق بازرگانی الجزایر (آقای محمد العید بن عمر - Mr. Mohammad Laid Ben Amor) و بخشی از اعضای این اتاق، رئیس شورای مشترک بازرگانان ایران و الجزایر (جناب آقای خبزی - Mr. Khobzi) و بخشی از اعضای این شورا و گروه وسیعی از اعضا و رؤسای شرکت های بزرگ و به نام الجزایری نیز جهت شرکت در نشست بازرگانان ایران و الجزایر که در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در روزهای 16 و 17 مه 2016 (27 و 28 اردیبهشت 1395) برگزار شد، حضور داشتند.
٠٣:٤٠ - چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠
هیأت فرهنگی و هنری ترکمنستان در هتل پارسیان استقلال
در آستانه هفته فرهنگی ترکمنستان در تهران یک هیأت فرهنگی متشکل از شخصیت‌های سرشناس هنری، ادبی، علمی و آکادمیک ترکمنستان و نیز مسئولان دولتی این کشور به منظور شرکت در مراسم بزرگداشت «مختومقلی فراغی» به ایران آمدند و در هتل پارسیان استقلال اقامت نمودند.
٠٣:٣٥ - چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

ضمن عرض تبريك به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان، فرارسیدن 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به صاحب نظران، دانش آموختگان، دانشجویان، پژوهشگران، روزنامه نگاران و فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک می گویم.
٢٢:٢٨ - سه شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال، به مناسبت بزرگداشت روز میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، گروهی از کارکنان ، جانبازان و بسیجیان پایگاه بدر هتل بین المللی پارسیان استقلال در قالب یک کاروان صبح روز چهارشنبه مورخه 22/02/95 از محل هتل به منظور زیارت قبور مطهر کهف الشهداء در دامنه سلسله جبال البرز و نیز کوهپیمائی، همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد فرخنده آقا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام عازم توچال شدند.
٠٥:١٩ - چهارشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به دنبال سفر خانم پارک گئون هی رئیس جمهور کره جنوبی و هئیت همراه در روز یکشنبه مورخ 12/02/95 به ایران تعدادی از هیئت همراه ایشان در هتل بین المللی پارسیان استقلال اقامت و پذیرایی می شوند.
٠٢:٥١ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل بین المللی پارسیان استقلال مراسم جشن روز کارگر در روز یکشنبه مورخه 12/02/95 با شکوه هرچه تمام تر در سالن دریای نور هتل با حضور مدیر عامل، مدیران میانی، کارکنان و کارگران و نیز میهمانان و مدعوین برگزار گردید.
٠٢:٤٨ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

هتل بین المللی پارسیان استقلال با بهره مندی از سالنها و تالارهای متعدد به ویژه بزرگترین سالن بی ستون در صنعت هتلداری کشور، همواره شاهد برگزاری سمینارهای نهادها، سازمانها، ارکانهای و شرکت های مختلف با موضوعات گوناگون می باشد. به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال در روز چهارشنبه مورخ 08/02/95 سالن دریای نور هتل میزبان برگزاری سمینار تخصصی روانکارهای دریائی بود.
٢٠:٢٣ - چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

متعاقب برگزاری جشن سپاس از سپرده گذاران صندوق قرض الحسنه بانک آینده که در مهر ماه 94 با حضور مدعوین ، جمعی از سپرده گذاران حسابهای قرض الحسنه و مسئولان عالی رتبه بانک آینده در سالن دریای نور هتل بین المللی پارسیان استقلال برگزار گردیده بود. اینک هتل بین المللی پارسیان استقلال میزبان ضیافت شام و ناهار در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 25/01/95 و 26/01/95 در سالن شماره 2 یاس می باشد.
٢٠:٢٠ - چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال نمایشگاه و سمینار Mini MWC 2016 Huawei توسط کانون ایران نوین طی سه روز از تاریخ 05/02/95 لغایت 07/02/95 در بزرگترین سالن ( دریای نور ) بدون ستون در هتل های ایران با 1000 نفر ظرفیت و مجهز به همه امکانات مورد نیاز و نیز سالنهای یاس 1 و نوفل لوشاتو هتل بین المللی پارسیان استقلال برگزار می گردد.
١٩:٥٤ - دوشنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 صفحه بعدی >>