متعاقب برگزاری جشن سپاس از سپرده گذاران صندوق قرض الحسنه بانک آینده که در مهر ماه 94 با حضور مدعوین ، جمعی از سپرده گذاران حسابهای قرض الحسنه و مسئولان عالی رتبه بانک آینده در سالن دریای نور هتل بین المللی پارسیان استقلال برگزار گردیده بود. اینک هتل بین المللی پارسیان استقلال میزبان ضیافت شام و ناهار در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 25/01/95 و 26/01/95 در سالن شماره 2 یاس می باشد.
٢٠:٢٠ - چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال نمایشگاه و سمینار Mini MWC 2016 Huawei توسط کانون ایران نوین طی سه روز از تاریخ 05/02/95 لغایت 07/02/95 در بزرگترین سالن ( دریای نور ) بدون ستون در هتل های ایران با 1000 نفر ظرفیت و مجهز به همه امکانات مورد نیاز و نیز سالنهای یاس 1 و نوفل لوشاتو هتل بین المللی پارسیان استقلال برگزار می گردد.
١٩:٥٤ - دوشنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال جشن روز ملی کشور پاکستان در روز سه شنبه مورخه 24/01/95 با حضور میهمانان ، مدعوین و مسئولان سفارتخانه پاکستان در تهران در بزرگترین سالن ( دریای نور ) بدون ستون در هتل های ایران با 1000 نفر ظرفیت و مجهز به همه امکانات مورد نیاز ، هتل بین المللی پارسیان استقلال برگزار گردید.
١٩:٥٣ - سه شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال تیم ملی فوتبال ویتنام در هشتمین روز عید نوروز 95 وارد کشورمان شدند که هتل بین المللی پارسیان استقلال میزبان اقامت و پذیرایی از این تیم می باشد.
٢٢:١٦ - يکشنبه ٨ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال تیم ملی فوتبال عمان در هشتمین روز عید نوروز 95 وارد کشورمان شدند که اقامت و پذیرایی از این تیم در هتل بین المللی پارسیان استقلال می باشد.
٢٢:١٣ - يکشنبه ٨ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال تیم ملی فوتبال سنگاپور در هفتمین روز عید نوروز 95 وارد کشورمان شدند که اقامت و پذیرایی از این تیم در هتل بین المللی پارسیان استقلال می باشد.
٠٤:٠٧ - شنبه ٧ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

برگزاری ورک شاپ صنایع دستی با همکاری سازمان میراث فرهنگی در هتل پارسیان استقلال
٢٢:١٣ - سه شنبه ٣ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال تیم ملی فوتبال کشور هنددر روز دوم عید نوروز 95 وارد کشورمان شدند که اقامت و پذیرایی از این تیم در هتل بین المللی پارسیان استقلال می باشد.
٢٢:٣٠ - دوشنبه ٢ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠

تحویل سال نو سر سفره هفت سین هتل بین المللی پارسیان استقلال
٠٤:٠٥ - شنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

غرس نهال به مناسبت هفته درختکاری در محوطه هتل بین المللی پارسیان استقلال
٠٤:٠٣ - شنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 صفحه بعدی >>