تیم فوتبال پرسپولیس شنبه 3 آذر 97درهتل بین المللی پارسیان استقلال اقامت نمود.
١٥:٢٨ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

هتل پارسیان استقلال از بیست و هفتم لغایت سی ام آبان ماه سال جاری میزبان میهمانان و مدیران و خبرگان رسانه ملی و نیز اساتید و متخصصان بین المللی رسانه از دیگر کشورهایی است که به این اجلاس دعوت شده اند .
١٢:٢١ - سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب دیداری دوستانه،در راه جام ملت های آسیا 2019 روز پنجشنبه ۲۴ آبان در تهران به مصاف ترینیداد و توباگو می‌رود
١٥:٥٦ - چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال ، تالار دریای نور هتل که به تازگی نوسازی شده است شاهد مراسم جشن بیست و هفتمین سالروز استقلال کشور ترکمنستان شد.
١٠:٤٦ - دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

برگزاری کنفرانس بین المللی سه روزه منطقه آسیا – اقیانوسیه ، نقش خانواده ،اجتماع و دولت در جوامع رو به سالمندی به میزبانی شورای سالمندی سازمان بهزیستی کشور ، در هتل پارسیان استقلال . تالار با شکوه هتل پارسیان استقلال بار دیگر افتخار میزبانی یکی از بزرگترین کنگره های بین المللی را از روز سه شنبه مورخ 1397/8/1 تا پنجشنبه 97/8/3 را داشت
١٣:٣٦ - پنج شنبه ٣ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

همایش فولاد
١٠:٢٤ - سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

دهمین دوره آموزشی جنبه های پزشکی حفاظت و امداد در برابر سلاح‎های شیمیایی با همکاری مرجع ملی کنوانسیون منع سلاح های شیمیایی-OPCW از نهم تا چهاردهم مهر ماه سال جاری در هتل پارسیان استقلال برگزار میگرددد.
١١:١٠ - دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

هفتم مهر ماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی با حضور مدیر عامل و مدیران میانی و مسئول ایمنی هتل پارسیان استقلال گرامی داشته شد.
١٤:٢٢ - شنبه ٧ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و چهاردهمین یادواره شهدای 8 سال دفاع مقدس با حضور جمعی از مسوولان و کارکنان هتل، میهمانان از سازمان میراث فرهنگی روز چهار شنبه چهارم مهرماه سال جاری، در سالن یاس هتل استقلال برگزار شد.
٠٩:٣٧ - پنج شنبه ٥ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

بعد از ظهر روز یکشنبه مورخ اول مهر 1397 تعدادی از شرکت کنندگان نخستین مجمع عمومی شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام از کشورهای ایران ، پاکستان، ترکیه ، آلبانی ، افغانستان ، عراق و ... درلابی هتل پارسیان استقلال گرد هم آمده و جلسه ای به همین منظور برگزار نمودند.
١١:٢٨ - دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>